פרויקטים

החזון שלנו

החזון שלנו הוא פשוט: לחזור לאיזון. כאשר מזהים ליקויים או חוסר איזון סביבתי המטרה היא להגיע שוב להרמוניה. לשם כך, יצרנו מגוון של מוצרים אשר ביכולתם לשקם את הסביבה לאחר נזק חסר תקדים ולהפוך אותה לחזקה ובריאה יותר מאי פעם (דבר החיוני כרגע והכרחי לדורות הבאים).

מטרתנו היא לתקן את השפעתו השלילית של האדם על המערכות האקולוגיות ובכך לאפשר לנו לחיות שוב בהרמוניה עם הטבע והסביבה עוד שנים רבות.

מפסולת רעילה לחומרים ברי קיימא

הלנה פתרונות שמחים להציג את קו המוצרים " "Ergofito MicroMix, כלי רב עוצמה בתיקון סביבתי וחקלאות ביו-טכנולוגית. ליבת המוצרים היא תערובת חיידקים-אנזימטית ייחודית, 100% טבעית וידידותית לסביבה. התערובת עובדת בסינרגיה עם חומרים טבעיים אחרים. ע"י פירוק ושיקום אלמנטים של פסולת רעילה מתרחשת המרה לחומרים מזינים, ברי קיימא לסביבה. Ergofito MicroMix פותח במקור באיטליה, המדינה פורצת הדרך בטכנולוגיית הביו-אנזים. לאחר 36 שנים של מחקר ופיתוח הושלמה התערובת הייחודית- Ergofito MicroMix.

הלנה פתרונות מציעה מוצרים שנותנים מענה בתחום החקלאות, משקי גידול, ניהול פסולת, טיפול בשפכי ביוב, שפכי שמן ועוד. הנוסחה וההרכב מבטיחים מוצרים מעולים שמביאים לתוצאות חסרות תקדים. זאת הסיבה שקו המוצרים שלנו זוכה לתמיכה רחבה בשווקים בינלאומיים רבים. ארגופיטו הצליח לרכז בתערובת נוזלית מרוכזת את רכיבי ההמרה הקריטיים שקיימים באופן טבעי בקרקעות שלנו, ולנתב אותם למגוון רחב של יישומים לתיקון הסביבה.

מתקנים את הסביבה - באופן טבעי

היתרון הגדול של Ergofito Micromix על מתחריו, בקטגוריית מוצרי הביו-רמדציה, הוא בכך שבתרכובת שפותחה קיים מכלול של מקרובים ביולוגיים חיים אשר בשילוב עם אנזימים ביחסים מדויקים, מגיעים להרמוניה מושלמת שמונעת תחרות בין המושבות. תחרות מסוג זה גורמת לרוב למוות של האורגניזמים החיים. מעטות מאוד, אם בכלל, החברות המתחרות בקטגוריה שיכולות להציג נתונים דומים. רוב החברות העוסקות בתחום לא הצליחו להגיע עד כה לאותה הרמוניה במכלול המיקרוביולוגי וכמו בטבע, כאשר מתקיים חוסר איזון לא מתאפשרים חיים.

השימוש בתערובת של Ergofito Micromix, גורם לה לשגשג בעזרת האלמנטים הטבעיים שמצויים בקרקע ולייצר מערכת אקולוגית זעירה של חיידקים לעיבוד פסולת. תכונה מובהקת של התערובת היא שבנוסף לפירוק הפחמימנים , כל האורגניזמים שבתוכה מומרים ל, שזוהי הדרך היחידה להגיע לתיקון מושלם. חשוב לציין כי החיידקים של Ergofito MicroMix הם תוצר טבעי לחלוטין. הם לא משתנים כלל – ומכאן אנחנו פשוט מחזירים את החיידקים שאמורים מלכתחילה להיות ולהיווצר בקרקע, אשר נהרסו על ידי גורמים אנושיים.