ERGOFITO Bioflush


ERGOFITO Bioflush ERGOFITO Bioflush הוא נוזל המיוצר בתהליך תסיסה במשך 8 חודשים. הנוזל מורכב מתערובת של מיקרואורגניזמים ממוצא טבעי, בין היתר חיידקים אירובים, חיידקים אנאירובים, חיידקים קושרי חנקן, חיידקיםמחמצני גופרית ופטריות, בשילוב עם אנזימים, כל זה מונע על ידי פולימר ממוצא טבעי.

הנוסחה היא אפקטיבית ויעילה במיוחד בגלל האיזון המהותי בין קבוצות המיקרואורניזמים שנבחרו, אשר בשילוב עם האנזימים יוצרים באופו סינגרי חלבונים המתפקדים בתור זרז ומאיצים באופן משמעותי תגובות ביוכימיות ואת התהליך הטבעי של פירוק חומרים אורגניים, והופך את חומרים אלו להומוס (רקבובית) המתפקד בתור דשן יעיל במיוחד. החיידקים החייונים והמועילים המרכיבים את ERGOFITO Bioflush מבטלים את הריחות הרעים מהמקור, ובזכות ספקטרום רחב של חיידקים ופטריות מפחיתים באופן מהותי את אוכלוסיית החיידקים הפתוגניים ומונעים ריח רע. החומר האורגני הנרקב מחומצן על ידי החיידקים החיוניים בERGFITO Bioflush- והוא משתנה לחומר יציב כמו דו תחמוצת הפחמן. במקרים בהם האמוניה ו/או החנקן כבר נוכחים בשטח, חומרים אלו מחומצנים לניטרנט (Nitrates) וניטריט (Nitrites), אשר יכולים בקלות להיספג על ידי אורגניזמים מורכבים יותר. הפוספטים נספגים לתוך המשקעים ומועילים לטבע.

ERGOFITO Bioflush מתמזג עם מאקרו-אלמנטים מזהמים כמו שומן, חלבונים, פחמימות וכו' ומפרק אותם להומוס יציב, ומונע היווצרות ופיתוח בלתי מבוקר של חיידקים פתוגניים. בזכות האיזון המיקרו-ביולוגי בERGOFITO Bioflush-, חיידקים חיוניים אלו לא מתרבים לשם כל סיבה פרט על מנת להתעצם ולהתחרות על שטח ואוכל במקום שבו חיידקים פתוגניים משגשגים וכתוצאה מכך שומרים על שליטה של אורגניזמים חיוניים, ומתרבים אך ורק לביצוע משימה זאת. מה שמפריד את ERGOFITO Bioflush משאר מתחריו, שמוצריהם נמנים בקטגוריה הרחבה של מוצרי ביו-רמדציה, הוא שתרכובת זאת מכילה סט שלם של מיקורבים ביולוגיים חיים שמצויים באופן טבעי בסביבה – טענה שרק מעטים מן המתחרים, אם לא אף אחד מהם, יכול לטעון נכון לרגע זה. משמעות הדבר היא שיחס נכון בין אנזמים לחיידקים מתקיים, גורמים אלו מצליחים לחיות בהרמוניה, ללא תחרות בין הקולניות דבר המוביל בסופו של דבר למוות. רוב המתחרים לא הצליחו לייצר הרמוניה זאת בסט מיקורביולוגי, ובדיוק כמו בטבע, כאשר מתקיים חוסר איזון – האורגניזימים לא ישרדו. תכונה יוצאת דופן בכל מוצרינו היא לא רק שהם מפרקים את החיידקים הפתוגניים השליליים, אלא הם גם ממשיכים את תהליך השיקום, והופכים את כל החומר האורגני אל הומוס, זאת הדרך היחידה שבה תהליך החידוש יסתיים בהצלחה.