החזון שלנו

החזון שלנו הוא פשוט: להחזיר את הטבע לאיזון.

עבודתנו היא לזהות ליקויים או חוסר איזון סביבתי ולהגיע שוב להרמוניה. לשם כך, יצרנו מגוון של מוצרים אשר ביכולתם לשקם את הסביבה לאחר נזק חסר תקדים ולהפוך אותה לחזקה ובריאה יותר מאי פעם, דבר חיוני והכרחי לדורות הבאים.

המטרה שלנו היא לתקן את השפעתו השלילית של האדם על המערכות האקולוגיות ובכך לאפשר לנו לחיות שוב בהרמוניה עם הטבע והסביבה עוד שנים רבות.

מפסולת רעילה לחומרים ברי קיימא

הלנה פתרונות שמחים להציג את קו המוצרים של Ergofito - כלי רב עוצמה בתיקון סביבתי וחקלאות ביו-טכנולוגית. המוצרים נותנים מענה בתחום החקלאות, משקי גידול, טיפול בפסולת, טיפול בשפכי ביוב, שפכי שמן, מפגעי ריח ועוד.

ליבת המוצרים היא תרכובת חיידקים-אנזימטית ייחודית, טבעית לחלוטין וידידותית לסביבה. התרכובת עובדת על ידי פירוק והמרה של חומר אורגני ופסולת לחומרים מזינים ברי קיימא לסביבה. הנוסחה וההרכב מבטיחים מוצר איכותי שמביא לתוצאות חסרות תקדים, זאת הסיבה שקו המוצרים שלנו זוכה לתמיכה רחבה בשווקים בינלאומיים רבים.

Erogfito הצליחו לרכז במוצר אחד את רכיבי ההמרה הקריטיים שקיימים באופן טבעי בקרקעות שלנו, ולנתב אותם למגוון רחב של יישומים לתיקון הסביבה.

מתקנים את הסביבה - באופן טבעי

היתרון של Ergofito על מתחריו, בקטגוריית מוצרי השיקום הסביבתי, הוא בכך שבתרכובת שפותחה קיים מכלול של בקטריות אשר בשילוב עם אנזימים ביחסים מדויקים, מגיעים להרמוניה שמונעת תחרות בין המושבות, תחרות המביאה למוות האורניזמים הביולוגיים.

Ergofito מאיץ את תהליך השיקום הסביבתי על ידי שימוש באלמנטים שמצויים באדמה ונוצרת מערכת אקולוגית זעירה של חיידקים לעיבוד פסולת. התוצר הסופי של התהליך הפירוק ידידותי לסביבה התורם למערכת האקולוגית.